Instrumenty dla Orkiestry!

instrumenty19

 

Szanowni Państwo,


Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic w ubiegłym roku (lipiec 2018), zwróciło się z prośbą do Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Jurajska Kraina",  z siedzibą w Skale o udzielenie wsparcia w postaci zakupu instrumentów dla Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic. W dniu 23 maja 2019 r.,  odebraliśmy 3 sztuki instrumentów: Puzon - Jupiter, Yamaha – klarnet, Yamaha - trąbka standardowa. Niech służą naszej orkiestrze jak najdłużej!


Dziękujemy serdecznie za wsparcie!

Podziękowanie za wsparcie dla Ani z Cianowic

pomocdlaani2

 

 

Szanowni Państwo,

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic, składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomagali i pomagają naszej przyjaciółce Ani. Nie ma słów, które potrafią wyrazić wdzięczność za okazane wsparcie i nadzieję. Doceniamy każdy wkład, każdą złotówkę i każde dobre słowo.

 

Zebrana kwota na subkonto Ani, to 14 786 zł.

 

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic

Koncert Karnawałowy 2019 - Podziękowania

KN2019

 

 

Szanowni Państwo,


20 stycznia b.r o godzinie 15.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły podstawowej w Cianowicach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu  muzyków Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic pod batutą Adriana Batora. Koncert był swoistą kartką noworoczną z życzeniami zapisanymi muzyką  i śpiewem. Noworoczne „życzenia” rozbrzmiewały przez ponad 2 godziny wywołując radość i uśmiech wśród zgromadzonej publiczności. Uroku całemu wydarzeniu nadali wspaniali prowadzący - Julia i Kacper oraz Jaś i Wiktor, jak również niezawodna jak zawsze solistka Gabrysia! Orkiestra zagrała wyśmienicie, zachwycając słuchaczy, a kilkugodzinna uczta muzyczna minęła zaskakująco szybko.

Czytaj więcej...

Zaproszenie!

przedstawienieBN2019

 

 

Szanowni Państwo,


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Cianowicach serdecznie zapraszają 6 stycznia 2019 roku o godz. 15.00 na wyjątkowe przedstawienie jasełkowe pt. "Dobro zawsze zwycięża", które odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Cianowicach.

 

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2019!

BN2019 3

 

 

Serdeczne życzenia radosnych Świąt, spędzonych
w rodzinnym cieple, pięknie pachnącej choinki,
zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu
i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku 2019

 

życzy


Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic

Pomóżmy Ani z Cianowic

pomocdlaani www

 

 

Kochani Przyjaciele, Znajomi i Ludzie o dobrym sercu!

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację naszej przyjaciółki Anny z Cianowic. Ania ma 39 lat, jest mamą dwóch wspaniałych, 9-letnich bliźniaków, a przy tym zawsze uśmiechniętą, życzliwą, skromna, ciepłą, kochającą oraz bardzo cierpliwą osobą. Jej pełne dobroci serce można było poznać podczas pracy jako Przewodniczącej Rady Rodziców w Szkole Podstawowej w Cianowicach. Funkcję tę pełniła z wielką pasją i zaangażowaniem. Zarówno dzieci jak i rodzice zawsze mogli liczyć na Jej wsparcie i oddanie słusznym sprawom. Ciągle powtarzała: ,,Robię to dla dzieciaków…”. Los sprawił, że teraz sama pilnie potrzebuje naszej pomocy, by móc podjąć po raz kolejny walkę o swoje zdrowie i życie.

 

 

Ania choruje na obrzęk mózgu, przeszła już kilka operacji, jest pod stałą opieką wielu specjalistów. Jej leczenie i rehabilitacja, to rzecz bardzo kosztowna. Każde finansowe wsparcie jest dla niej ważne!

 

 

Prosimy, udostępniajcie dalej tę wiadomość! Poinformujcie znajomych! Pomóżmy razem Ani! Wpłaty można dokonać na subkonto w BS w Wolbromiu O/Skała 37845000050020021117660004 z dopiskiem „Zbiórka dla Ani”.

 

Wyrażamy zgodę na przetwarzanie i nagłośnienie naszej prośby oraz danych osobowych Anny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w celu pozyskania sponsorów i darczyńców. W związku z powyższym, prosimy o nagłośnienie, promowanie naszej prośby w swoim otoczeniu. Prosimy o przekazywanie tej prośby osobom zainteresowanym udzieleniem pomocy.

 

DZIĘKUJEMY!

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic

 

Akademia Młodych Talentów

talenty www

 

 

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie kulturalno-muzyczne, z udziałem Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic oraz młodych aktorów ze Szkoły Podstawowej w Cianowicach! :-)