KŚN 2017 / Galeria zdjęć i podziękowania

Opublikowano: poniedziałek, 30, styczeń 2017

 

Podziękowania za II Koncert Świąteczno - Noworoczny i GALERIA ZDJĘĆ

 


22 Stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Cianowicach odbył się Koncert Świąteczno - Noworoczny zorganizowany przez Reprezentacyjną Orkiestrę Cianowic oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic.

 

Składamy gorące podziękowania za wspaniały występ Członkom Reprezentacyjnej Orkiestry Cianowic, jej dyrygentowi Piotrowi Święchowiczowi jak również niezwykle utalentowanej solistce, Gabrysi Ocieczek. Młodzi artyści jak zawsze imponowali świetnym wyczuciem frazy, sprawnością techniczną, a nade wszystko stanowili doskonale rozumiejącą się grupę.

Ogromne podziękowania za wykonane kolędy składamy także Scholi Parafii Smardzowice, którą opiekują się duszpasterze Ks. Kanonik dr Grzegorz Kaliszewski - Proboszcz Parafii Smardzowice wraz z ks. Michałem Kościańskim.


Wyjątkowe podziękowania kierujemy na ręce naszych Przyjaciół, Państwa Ewy i Marcina Adamowiczów, za zaangażowanie i wielkie serce okazane na rzecz działalności naszej orkiestry i stowarzyszenia. Nie ma takich słów, które wyraziłyby naszą wdzięczność za otrzymywany profesjonalizm i ciepło.


Dziękujemy Panu Kazimierzowi Mostkowi - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Cianowicach za udostępnienie sali. Parafii Smardzowice za przekazanie ogłoszeń o koncercie. Panu Tomaszowi Ocieczkowi i Marcinowi Niemcowi, Andrzejowi Chlebowskiemu za dokumentację medialną koncertu.
Pani Ewie Boroń składamy podziękowania za poprowadzenie koncertu.
Cukierni „Monia” oraz dziewczynom z orkiestry dziękujemy za pyszne ciasta, a grupie piłkarzy za pomoc w zawieszeniu siatki na koncert.


Podziękowania składamy wszystkim przybyłym gościom, Panu Tadeuszowi Durłakowi - Burmistrzowi MiG Skała, Pani Magdalenie Farat - Radnej RM w Skale, Pani Barbarze Krupie - Pełnomocnikowi Burmistrza ds. Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii, Pani Jolancie Gugulskiej - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Smardzowicach. Dziękujemy za obecność na koncercie Sołtysom oraz licznie zgromadzonej Publiczności.
Już dzisiaj zapraszamy na III Koncert Świąteczno-Noworoczny w 2018 roku!

 

 

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Cianowic